کسب عنوان کارفرمای برتر کشور توسط کک طبس

در مراسم جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر کشور،از مدیرعامل شرکت کک طبس به عنوان کارفرمای برتر کشور توسط سازمان تامین اجتماعی کشور برگزیده و تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کک طبس، شرکت کک طبس در جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر کشور که با حضور دکتر صولت مرتضوی، وزیر کار،تعاون و رفاه اجتماعی، دکتر هاشم موسوی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و دیگر معاونان وزیر و جمعی از مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی در سالن سازمان تامین اجتماعی تجلیل شد.
این انتخاب به دنبال ارزیابی ها و ممیزی های دقیق اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، سازمان تامین اجتماعی و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی پیرامون شاخص های توجه به ارسال به‌موقع لیست و پرداخت حق بیمه و اعلام دستمزد واقعی، افزایش تعداد نیروی کار، استفاده بهینه از خدمات و سامانه‌های غیرحضوری تأمین‌اجتماعی، رعایت استانداردهای ایمنی و بهداشتی در محیط کار،خوش‌حسابی و پرداخت به‌موقع اقساط، توجه به شاخص‌های فرهنگی محیط کار مانند برگزاری نماز جماعت، ارتقای سطح دانش و بینش کارگران و اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی انجام گرفته توسط شرکت کک طبس در این حوزه، صورت گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است