شرکت کک طبس

گواهینامه ها

شرکت کک طبس در تازه‌ترین ارزیابی ۵۰۰ شرکت برتر ایران به رتبه ۳۱۷ از نظر شاخص فروش دست یافت.

در این ارزیابی شرکت‌های برتر بر اساس ۳۳ شاخص همچون «بیشترین فروش»، «بیشترین سودآوری»، «بالاترین ارزش بازار»، «بالاترین ارزش افزوده»، «بیشترین دارایی»، «بالاترین اشتغال‌زایی»، «بهره‌وری کل عوامل» و… معرفی می‌شوند که هر ساله این ارزیابی بین ۵۰۰ شرکت برتر انجام می‌گیرد.

گفتنی است سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷ رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران را هرساله انجام داده است. این رتبه‌بندی با الهام از رسالت این سازمان با فراهم‌کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفید در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور، فضای روشن‌تری از کسب‌وکار اقتصادی کشور ارائه می‌دهد و به مدیران بنگاه‌های اقتصادی، سیاست‌گذاران و پژوهشگران، یاری می‌‎رساند تا شناخت و درک دقیق‌تری از مقیاس، ساختار مالی و اقتصادی صنایع و بنگاه‌های اقتصادی بزرگ کشور بیابند.

 

با استعانت از خداوند متعال و با همت و دانش تخصصی کارشناسان واحد آزمایشگاه و مدیریت شرکت کُک طبس و به منظور استانداردسازی تولید باکیفیت محصولات کُک « گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه » زغالسنگ و کک از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران اخذ گردید.

ضمن عرض تبریک به مشتریان، سهامداران، ذینفعان و کارکنان شرکت، شایان ذکر است که آزمایشگاه شرکت کک طبس، تنها آزمایشگاهی است که در منطقه این گواهینامه را دریافت نموده است.