بازدید مسئولین ارشد شهرستان از کارخانه کک طبس/ دغدغه اصلی کارخانه تامین زغالسنگ

به گزارش روابط عمومی شرکت کک طبس، حجت الاسلام نصیرایی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مهندس رحیمی معاون استاندار و فرماندار ویژه از کارخانه کک طبس بازدید کردند.

محمدرضایی سرپرست شرکت کک طبس گفت: با راه اندازی دو باتری در کارخانه کک طبس برای پنجاه نفر شغل ایجاد شده که در حال حاضر حدود ۲۰ نفر آنها جذب شدند و ۳۰ نفر دیگر در دو هفته آینده جذب می شوند .

عضو هیات مدیره شرکت کک طبس، تصریح کرد: دغدغه  اصلی که در کارخانه  کک وجود دارد تامین زغال است که با جلسات و پیگیری های حجت‌الاسلام نصیرایی، نماینده مردم فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی همکاری خوبی با این کارخانه صورت گرفته است.

سرپرست شرکت کک طبس، در رابطه فروش محصولات کارخانه افزود: با توجه به کیفیت کک و بازاریابی خوبی که در کشور صورت گرفته محصولات این کارخانه به خوبی فروش می رود.

محمدرضایی اذعان کرد: آمادگی راه اندازی و اجرای طرح نیروگاه را داریم که مطالعات آن انجام شده و در مدت سه ماه آینده بتوانیم پیمانکار نیروگاه را مشخص کنیم در  هفته آینده باتری شماره ۴ نیز به بهره برداری می رسد باتری  ۷ و ۸  نیز در برنامه توسعه قرار گرفته است.

حجت الاسلام نصیرایی، نماینده مردم فردوس طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از سالها که کارخانه کک با حداقل ظرفیت مشغول به کار کرد با پیگیری فراوان این مجموعه دوباره راه اندازی و با تمام ظرفیتی که می توانست در حال کار است.

نماینده مردم طبس در مجلس شورای اسلامی افزود: تولیدات  این کارخانه با راه اندازی این دو باتری دو برابر می شود.

حجت الاسلام نصیرایی خاطرنشان کرد: مسئولین استانی و شهرستانی با سرمایه گذاران در بخش های خصوصی به‌خصوص در ظرفیت کک همراهی داشته باشند که در آینده نزدیک در حال توسعه که بحث نیروگاه برق  است کمک کار باشند.

فرماندار طبس  در بازدید از کارخانه کک سازی طبس، ضمن ابراز خرسندی از رشد و رونق تولید در این کارخانه افزود: از همه‌ی کسانی که به هر نحوی در  تحقق یافتن این مهم سهمی داشته و نقشی ایفا کرده اند قدردانی می نمایم.

وی افزود: پیگیری های مستمر استاندار خراسان جنوبی، نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی و فرمانداری ویژه و تلاش مدیران شرکت و زحمات کارکنان و کارگران سختکوش کارخانه کک، این موفقیت و سایر پروژه های شاخصی که اخیراً در سطح شهرستان اجرا شده را نتیجه همدلی و اتحاد ارکان مدیریتی شهرستان و استان دانست و خاطرنشان کرد این پروژه با همت و تلاش قابل تحسین کارشناسان بومی به انجام رسیده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس اظهار امیدواری کرد: با روند فعلی در آینده نزدیک شاهد راه اندازی باتری های ۵ و ۶ و رسیدن کارخانه به ظرفیت ۱۰۰ درصد و راه اندازی نیروگاه‌ و واحد‌های تولید فروآلیاژ در مجاورت کارخانه کک و توسعه روزافزون این مجموعه صنعتی معدنی بزرگ خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است